سفرنامه هند - ۳ :: فرودگاه بحرين و ...

سلام01.gif

درقسمت تحویل بار، پس از هزار بار تنه خوردن و علاف شدن موفق شدم بارم را تحویل بدم وبرم02.gif. پس از خوردن مهر خروج ، چون وقت داشتم به اتفاق دوستانم به دیدن قسمت Duty Free رفتم.قیمت هائی داشت که بعضا چند برابر توی شهر بود، درحالیکه قاعدتا باید به خاطر حذف مالیات در این فروشگاهها ارزانتر باشد. وقتی سوار هواپیما شدم، مهماندارهای بسیار مودب و شیک همه را به طرف صندلی ها راهنمائی می کردند. فاصله حدودا یک ساعت بود ولی سه بار پذیرائی حسابی کردند و هر چیزی هم که می خواستی برایت می آوردند.نفر پهلوی من مجددا تقاضای نوشابه کرد که فوری برایش آوردند.بی اختیار یاد ایران ایر افتادم و تقاضای یک چای.می توانید تصور کنید که جواب شما در ایران ایر در ازای تقاضای یک شکلات اضافه چه خواهد بود،نوشابه پیشکش33.gif.
فرودگاه بحرین بسیار قشنگ و مدرن بود09.gif.فروشنده ها همه دخترهای چينی ،ژاپنی،يا کره ای بودند(نميدونم کدوم،آخه همه شکل همند).در زير عکس های فرودگاه بحرين را می توانيد بينيد.اگر می خواهيد فرودگاه بحرين را ببينيد کافی است که با گلف اير پرواز کنيد حتما يک جوری از بحرين رد می شه.

ماشينی که می بينيد جايزه خريد از فروشگاههای Duty Free فرودگاه بحرين است.


ماشينی که ما ديديم سال ۱۹۹۹، معادل ۱۲۷ ميليون تومان قيمت داشت.11.gif


ادامه دارد23.gif


/ 5 نظر / 13 بازدید
کنجکاو

خوش به حالت ! چه فرودگاه قشنگی !دفعه بعد منو با خودت ببر.

مجتبي.م

وبلاگ قشنگی داری هم عکسا خوبه هم مطالب...موفق باشی

خاطراتچی

واقعا باید تامل کرد که چرا برخی از این کشورهای عربی کوچک همسایه ما در بسیاری از موارد گوی رقابت را ربوده و حتی انبوهی از سرمایه های ایرانی را جذب کرده اند.

من

خيلی باحال می نويسی.من عاشق سفرم.هم ايرانگردی و هم جهانگردی.

malih

سلام : من عاشق سفرم .. ولی چکار کنم که دخترم .. محدوديتهايی هست ... .. خيلی دلم می خواست منم همه جا رو می رفتم ميگشتم .. بعدا ميام نظم رو مفصل ميگم ... در پناه حق