سفر دوم : کلار دشت

سلام 08.gif

دومين سفرنامه من مربوط به سفرم به کلاردشت است. شهری زيبا و رويائی.آخرهای مرداد بود و هوا بسيارگرم. يکی از دوستان خانوادگی خبر داد که يک تور ۳ روزه ارزون به کلاردشت هست. ما هم ديديم هم فاله و هم تماشا: هم از گرما راحت می شيم و هم ايران را بهتر می شناسيم. خانوادگی رفتيم و ثبت نام کرديم. برنامه به اين صورت بود که با اتوبوس می رفتيم و بر می گشتيم، محل سکونت، صبحانه و غذای بين راه رفت و برگشت با خودمان بود و ناهارها و شام ها و حمل ونقل به کلاردشت،درياچه ولشت، جنگل های عباس آباد، کنار دريا، و نمک آبرود با اونها. برای همين يک مقدار پتو و ملافه هم با خودمون برديم.

باتوجه به تجربه سفرم به هند ، اول رفتم و يک دوربين فيلم برداری خريدم.مدرن ترين دوربين اون موقع بود (هر چند حالا مدلهای خيلی جديدتری اومده ولی کارش حرف نداره ومن ازش خيلی راضيم).   

تعريف کلاردشت را زياد شنيده بودم و خيلی مشتاق بودم ببينم چه طوری می شه که وسط تابستون ، يک جائی اونقدر خنک باشه که از سرما بلرزی ، اون هم شمال که تابستونها اکثرا گرم و شرجيه.

ادامه دارد23.gif

/ 6 نظر / 16 بازدید
احسان

خيلی وقت بود اينجا نيومده بودم ۴ ماهی ميشه قبلآ اسمم ؛گنه؛ بود موفق باشی

حمیدرضا

سلام. يادش بهخير اونوقتا يه يادی از ما می کردی. نوشته ت مثل هميشه قشنگ و خوبه. خوشحال ميشم که دوباره به من سر بزنی . شاد و موفق باشی

ramin

salam doost aziz,vaghean khaste nabshi.weblog e besiar jaleb va por mohtava ei dari.ge momkene be webloge manam sar bezan va hatmn dar nazar sanjie oon sherkat kon.be baghie ham bespar ke nazarateshoono bgan. kheili mamnoon. RAMIN EMRANI

خاطراتچی

سلام اين هم جالبه که حکایت سفرهای داخلی را هم می نویسی

طیبه

من شمال رو خيلی دوس دارم، خيلی زيباست.